Uncategorized

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, şiddetli lisans eğitimini Güçlü Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Patronaj ve Kuruluş düzlükında İstanbul Vazıh Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye dalünde marka yapıu, yönetimi, izlemsel marka planlaması ve Türkiye’de ilk sefer önemli üniversite kurumlarının Master Franchise strüktürlanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze kadar terbiye dalünde eş olarak biriyi markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En yetişkin ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden başlangıçlayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, konuşma, ilmî alanlarda ulusal ve uluslararası enerjik çkırmızıışmalar yürüten KALKO, biriyi futbol, basketbol abdübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl reislik yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde ülke aldığı Kebirçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların huzurı esna Türkiye’nin en yetişkin özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 senedir dümen kurulunda ülke almaktadır.

KALKO, terbiye düzlükında yaptığı muvaffakiyetlı antreimlerden dolayı biriyi toplantı, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim bilimi Girişimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu toplumsal teavün vakfında terbiye düzlükında projeler yürütmektedir. Her yıl biriyi öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve ilkokul ile müşterek öğretmenleriçin lojman yaptırıp Milli Eğitim bilimi Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Seo Fiyatları https://arabaoyunlari.name.tr/ https://hamileblog.name.tr/ https://wordpressseouzmani.name.tr/ https://vegan.name.tr/ https://rizeotobusbiletleri.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al